Sleutel van Elsloo
De sleutel van Elsloo is een spannende tocht door de historische kern van Elsloo in de stijl van een Escaperoom. Tijdens deze activiteit ga je op zoek naar de code van een kluis waarin De Sleutel van Elsloo ligt. Een journalist heeft een krant samengesteld met 5 opdrachten. Los je die 5 opdrachten op dan leidt dit tot de code om de kluis te openen en zo kun je de sleutel met eigen ogen zien en vasthouden.
Speuren en puzzelen
Kun je goed tellen, speuren en puzzelen: ga dan deze uitdaging aan. Kom met vrienden, familie of collega´s naar Elsloo en kraak de code. De tocht is geschikt voor jong en oud, in kleine en grote groepen, maar minder geschikt als je slecht ter been bent of met kinderwagens. Ben je met een groep van meer dan 6 personen, dan adviseren we je de groep in 2 te splitsen.
Info & boeken
De 'sleutel van Elsloo' is geschikt als gezinsuitje, teambuilding, groepsuitje of familiedag en duurt 2- 2,5 uur. Leuk voor zowel voor kleine en grote groepen en voor jong en oud!|
De tocht kan verder worden gestart vanaf 2 plekken, te weten wandel- en fiets café Het Slimme schaap en B&B Bie Janssen. Op beide plekken kun je een drankje nuttigen (niet bij de prijs inbegrepen) en bij het Slimme Schaap kan je ook een hapje eten.
- Volwassenen € 13,50 per persoon
- Kinderen 6 t/m 12 jaar € 8,50 per persoon
- Kinderen tot 6 jaar GRATIS
- Op alle dagen van de week kan gestart worden
- Starten kan vanaf 11.00 uur, laatste starttijd vanaf 15:00 uur.
(Andere tijden in onderling overleg).
Reserveren en meer informatie via B&B Bie Janssen:
T. 06-25226150
E. info@biejanssen.nl.